(( به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست ))

سپاس یزدان یکتا را که یاری داد این حقیر را در ویراست مقاله ای دیگر که بتوان گفت : این را مقاله ای تازه دانست در باب مخ زنی و فی الحال دگرگونی پیش آورد در رو شدن دست ضعیفگان (( ضعیفه ها دخترها ...  ...)) برای خواهندگان.....

خوب زیاد تعجب نکنید این بار مقدمه رو از کتاب آقای روحانی رانکوهی نوشتم  با این نثر منحصر بفردش در هر صورت امروز می خوام راجع به ترفندهای دخترها براتون یک چیزهایی بنویسم امیدوارم که بخونید و بپسندید؟؟؟

خوب قبل از اینکه مقاله رو شروع کنم باید بهتون بگم که دخترها رفتارهایی مشابه و کاملا قابل پیش بینی دارند ولی چون این رفتارها با منطق پسرها سازگاری نداره اونها رو دچار مشکل میکنه هدف من از این مقاله رو کردن دست دخترهاست خوب وقتی مقاله رو که بخونید کامل متوجه حرفهام می شید.

چه قدر سر کار میمونید؟

خوب این یک بازیه خیلی رایجه وقتی شما به دوستتون میگید که مثلا با من تماس بگیر معمولا این کارو نمی کینن شاید ساعتها یا روزها بگذره ولی از اون خبری نشه  یا کلا سر قرار دیر میان (( البته معمولا زود می رسن ولی میرن یک جایی که دیده نشن منطقه قرارو تحت نظر میگیرن )) دلیلشم معمولا اینه که یعنی من زیاد مشتاق نیستم (( اگه مشتاق نبودی که نمیومدی )) در هر صورت دخترها دوست ندارن با برقراری رابطه زیاد شما رو از دست بدن .

راه حل : در چنین مواقعی بهتره دوباره باهاش تماس بگیری و مطمئن بشی که پیغامت به دستش رسیده یا براش قصه فلان دوستتو بگی که رابطتون خیلی خوب بود و به خاطر اینکه خیلی دیر میامد سر قرار رابطتون خراب شد خودش دوزاریش میفته.

من نمیتونم اینکارو انجان بدم ؟

خوب به نظر من این یه نوع طعمه گذاریه ولی به صورت خیلی ضعیفش !!!!!شاید اون نخواد که اون کارو انجام بده و یا دوست داشته باشه که اون کارو شما براش انجام بدین که رابطتون زیاد تر بشه ولی حواستون باشه طعمه گذاری معمولا کارهای ساده است اگه دیدید کار مشکلی ازتون می خوان احتمالا می خان کولی بگیرن حواستون جمع باشه.

راه حل : در این موارد زیرکانه ترین کار اینه که اونو کنار دست خودت بشونی و مراحل کارو به طور کامل براش توضیح بدی اینطوری براش عادت نمیشه که هر دفعه از شما بخواد اون کارو براش انجام بدین .

سکوت نشانه خوبی نیست ؟

معمولا وقتی دخترها ساکتن این نشونه خوبی نیست چون دخترها وقتی سرحال هستن دائم حرف میزنن (( از زمین و آسمون )) ولی وقتی ساکتن یعنی اوضاع خوب پیش نمیره یا از چیزی ناراحتن یا انتظار چیزی رو از طرف شما داشتن که انجام نشده (( اینها که جوفتش یکی شد )) .

راه حل : خوب نباید هی ازش بپرسین چی شده بهتره کارهای خودتونو مرور کنید و گزینه ها رو به ترتیب بهش بگید ولی حواستون باشه که باید سعی کنید که تو 2 تا گزینه اول به جواب برسید و گرنه اوضاع خیلی خراب میشه !!!!!!بهش فرصت بدین که خونسردی خودشو به دست بیاره و سعی کنید ازش دل جویی کنید.

استفاده از افعال معکوس ؟

این برنامه شبهای برره رو میدید یه چیزی داشتن به نام افعال معکوس دخترها خیلی از این افعال استفاده میکنن مثلا چیزی رو بر خلاف میلشون میگن و انتظار دارن چیزی که در ذهنشون هست رو شما انجام بدین مثلا میگه من تنهایی میرم خرید ولی بعدا یقه شما رو میگیرن که چرا باهاشون نیومدین(( گیج شدین ؟؟؟؟؟ حق دارین )).

راه حل : راه حل خاصی وجود نداره فقط باید حواستون باشه که این افعالو بشناسید و اونها رو به خاطر بسپارید تا از یک سوراخ دوبار گزیده نشید.

من دست نیافتنی هستم ؟

خوب معمولا دخترها به خاطر ترس از شکست های عاطفی  جرات نمیکنن  که احساسات خودشونو بیان کنن گاهی هم نسبت به خودشون مطمئن نیستن یا می خوان میزان علاقه شما رو بدونن در هر صورت آنها خیلی محتاط عمل می کنن و سعی می کنن شما رو تحویل نگیرن .

راه حل : بهش فرصت بدین که از احساسش نسبت به شما مطمئن بشه بهش نشون بدین که دوستش دارین ولی در صورت عدم برقراری رابطه مناسب می تونید به راحتی اونو کنار بگذارید و به دنبال یک نفر دیگه برید.

چی یا کی برات مهمتره؟

خوب اینم از بازیهایی که دخترها از انجامش خیلی لذت می برن مثلا اگه اب جو نمی خورید میگن جون من بخور اگه می خورید میگن جون من نخور یا مثلا سر بازی فینال جام جهانی زنگ می زنن تا راجع به دوست پسر دختر خالشون که چه آدم خبیثیه صحبت می کنن .

راه حل : در این مواقع دخترها محبت شما رو می خوان نه انجام اون کار خاص رو اونها می خوان بدونن که الویت های شما به چه ترتیبی است در هر صورت انتخاب با شما ست میتونید به حرفهاش گوش بدین یا تظاهر کنید که گوش میدید؟؟؟

برام خواستگار آمده؟

این از بازیهای رایجه که دخترها در میارن آخه مگه چند تا دکتر یا مهندس کامپیوتر داریم که به هر دختر دو سه تاییش می رسه در هر صورت این دروغیه که دخترها مثل آب خوردن میگن

راه حل : شما می تونید ظاهری عصبانی به خودتون بگیرید و کلی غیرتی بازی در بیارین ولی هیچ وقت خام این حرفها نشین در مقابل می تونید بگید که مادر منم می خواد بره دختر فلان فامیلو که دانشجوی عمران هم هست رو برام بگیره .

مبادله کالا با کالا؟

دخترها معمولا معامله گرهای خوبی هستن درست در مواقعی که شما یک در خواست واقعی دارید در خواستشون رو ابراز می کنن مثلا میگن وای این گردنبندو رو تو فلان مغازه دیدی یا تو چرا برای من چیزی نمی خری که به یادت باشم یا مثلا انجام این کار برام خیلی سخته کاش تو برام انجامش می دادی!!!!

راه حل : هیچ راه حل خاصی نداره وقتی شما وارد یک معامله میشید مجبوربد که بهاش رو بپردازین ولی می تونید مطمئن باشد که با انجام این کار احساس بهتری نسبت به شما خواهد داشت پس پولاتون جمع کنید (( ولی هیچ وقت باج الکی ندید )) .

ازدواج آخرین راهه؟

این درخواست معمولا زمانی انجام میشه که طرف مقابل پایه های رابطه رو لرزان می بینه اونها معمولا میگن که دیگه نمیتونن به این رابطه ادامه بدهند و به نگاههای پدر مادرشون خیانت کنن و در صورت عدم پذیرش از جانب شما مجبورن که شما رو ترک کنند (( حالا راست و دروغش بستگی به طرفتون داره ))

راه حل : یا خودتون رو برای ازدواج آماده کنید یا منطقی براش توضیح بدین که الان آمادگیشو ندارین در هر صورت اگه طرفتون نخواد کوتاه بیاد و شما هم قصد ازدواج ندارین شاید بهتر باشه که خیلی صمیمانه به رابطتون خاتمه بدین.

موفق و پیروز باشید.

 


ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام